KURUCULARIMIZ
MEHMET TURAN-İRFAN KARABAL
Aslen sivaslı olan iki yakın akraba 1960 senesinde istanbula geldi.Otelin bulundugu binada 1963 senesinde kiracı olarak çalışmaya başladı.Bu binayı otel e çevirerek 1975 senesine kadar bu şekilde çalıştırıldı.
 
1975 senesinde binayı satın alarak turizme yönelik hizmet vermeye başladı.Türkiyede turizm yatırımlarının teşvik görmesinden sonra otelde yenilenmeye başlamıştır.Yapılan çalışmalarla turizm bakanlığının  desteğiyle, otel iki yıldızlı turistik otel haline getirilmiştir.
 
Otelimiz istanbulun incisi olan üsküdarda istanbulun en güzel manzaralarına sahiptir. tarihi üsküdarın tüm güzelliklerini teras kahvaltı salonundan kahvaltınızı yaparken görebilirsiniz.
 
Üsküdar meydanında ve şehrin merkezinde eşsiz deniz manzarası ile üsküdarın tüm güzelliklerini sergilemektedir.üsküdar sahilinden eminönü beşiktaş ,kadıköy ve tüm bölgelere ulaşım deniz yolu ve kara yolu ile çok çabuk yapılmaktadır.
 
Yeni saray oteli şu anda kurucularımızın  çoçukları tarafından işletilmektedir.Yeni saray oteli kalitesi ve hizmetleri ile sizlere istanbul' un tüm güzelliklerini yerinde sunuyor.
İstanbuldaki eviniz sizleri bekliyor.
KURUCULARIMIZ :
MEHMET TURAN-İRFAN KARABAL
KURULUŞ -1963

 

yenisarayotel.com

© COPYRIGHT - HER HAKKI SAKLIDIR - Powered By İpekci Bilgisayar